Piękny Dworek
Piękny Dworek
W jaki sposób organizować dzień ślubu? 2015-01-27

Zorganizowanie ślubu i wesela potrzebuje skrupulatnych planów. Zaplanowanie takiej uroczystości jest niezmiernie kłopotliwym projektem, w kolejnym poście napiszę gdzie znaleźć atrakcyjne miejsce dla spotkań firmowych a tymczasem...

zdj2Jeśli macie z góry przewidziane, że chcecie wziąć ślub w konkretnym kościółku, względnie że od zawsze pożądacie zorganizować wesele w tym miejscu to rozpocznijcie od zabookowania tam terminu. Pamiętajcie jednak, że przy rezerwacji sali weselnej musicie znać ogólnie liczbę gości weselnych.

Z uwagi, iż teraz nie wystarczy już smaczne jedzenie i ekstra kapela, powinniście namyślić się co zrobić, żeby Wasze wesele było zjawiskowe. Zanim przystąpimy do przygotowania kolejnych elementów ślubu i wesela najodpowiedniej będzie dostosować temat przewodni, dzięki jakiemu scalicie wszystkie poszczególne czynniki w jedną całość. Istotnym aspektem jest rozmowa z grupą weselną, żeby nie denerwować się nudną muzyką czy też żenującymi oczepinami. Dobrze jest zdefiniować z nimi każde szczegóły przed imprezą, żeby ustrzec się od niemiłych sytuacji.

Nader istotne jest to, żeby nie dać się zwariować z nawału obowiązków. Organizowanie ślubu i wesela powinna być przyjemnością. Wybór sukni, zaproszeń i obrączek, dekoracji - na myśl o tym powinno Wam być ciepło i sympatycznie. Nie oszukujmy się jednak - sytuacji denerwujących napotkacie ogrom.

Kiedy już ten dzień nadejdzie oraz wszystko będzie idealnie całe napięcie odpuści oraz będziecie wspaniale się bawić każdą sekundą.


Urządzamy uroczystość weselną w okolicy Poznania? 2015-01-27

Miejsce organizacji wesela to jedna z istotnych decyzji, przed którą staje para młoda podczas przygotowań. Każdego roku wokół nas pokazują się interesujące obiekty proponujące wynajęcie sal i wyprawienie zabawy. Mając tyle opcji trudno znaleźć jedno nadzwyczajne miejsce, jakie wspominać będziemy przez następne lata. Planuję przybliżyć niedługo wiele cudownych miejsc na zorganizowanie imprezy, dziś jedna z nich. Dworek w Podstolicach jako wyjątkowe miejsce na organizację oczekiwanego wesela.

zdj1Schematyczne sale bankietowe są nadal w Polsce wzięte, chociaż coraz częściej poszukujemy czegoś wyjątkowego. Jednym z takich miejsc są Podstolice. Mieści się blisko godzinę jazdy samochodem od Poznania w miejscowości Podstolice. To niezmiernie piękna i komfortowa lokalizacja na organizację pamiętnej imprezy weselnej.

Zarówno latem i zimą można tam zorganizować ciekawe uroczystości weselne. Urokliwe miejsce, świetne dla nowożeńców, którzy marzą o tym, aby zorganizować imprezę w nadzwyczajnym miejscu. W dworku znajduje się dość duża sala balowa, sala z kominkiem a także dwie sale jadalne, wszystkie z sal stanowią spójną całość.
W dużej sali mieści się fortepian, jaki dodaje temu miejscu wykwintnego designu i wykorzystać go można do zagrania ulubionych utworów z wykorzystaniem członków orkiestry.


Dworek jest budynkiem wieloletnim, dlatego sale weselne we wnętrzu zdołają ulokować tylko do 80 gości. Nie eliminuje to jednak tego przepięknego budynku, jako że właściciele poświęcili się organizacji wesel na dworze w przypadku dużej ilości gości czy też na życzenie klientów.

Zakochani nie potrzebują kłopotać się tym, jak goście wrócą do domów, gdyż dworek udziela pokoje hotelowe a także dodatkowy transport dla gości weselnych. Zaś młodzi otrzymują apartament dla nowożeńców.


Ażeby tradycji stała się zadość nowożeńcy są witani chlebem i solą, a ich goście kieliszkiem wina musującego. Serwis zapewnia śliczny wystrój sal, stylową dekorację stolików, pokrowce na krzesła i bukiety żywych kwiatów a także świece. Wizytówki na stolikach, jadłospis. To wszystko współtworzy nieschematyczny klimat, jaki wszyscy będą ciepło wspominać.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]